›   Біцепс Signature Plate-Loaded (SPLBC)

Біцепс Signature Plate-Loaded (SPLBC)

 • Традиційне становище рук – як на парті для біцепса.
 • Руків'я, що обертаються, автоматично підлаштовуються до різної довжини передпліч користувачів.
 • Опора для рук має невеликий нахил, що покращує стабілізацію та обмежує небажані переміщення ліктьового суглоба.
 • 01для фітнес-клубів

 • Досконала естетика

  Дизайн тренажерів Plate-Loaded стилістично доповнює всі існуючі типи тренажерів серії Signature та кардіотренажерів Life Fitness.

 • Низьке стартове навантаження

  Люди, які раніше навіть не могли уявити себе такими, що тренуються з дисковими обтяженнями, тепер можуть почати з малого і покращувати свої результати разом зі збільшенням навантаження на тренажері.

slide image
 • 02для користувачів

 • Підійде будь-кому

  Особливості конструкції тренажерів Signature Plate-Loaded дозволяють їм точно відповідати траєкторіям руху користувачів будь-якого зросту від 150 до 198 см.

 • М'яка посадка

  Одна з найпривабливіших характеристик тренажерів Plate-Loaded - відсутність балок і перешкод, завдяки чому сідати на тренажер і вставати з нього просто.

 • Линії сили

  У тренажерах, як у дзеркалі, відбилися слабкі та сильні сторони людського тіла. Це дозволило покращити комфорт та зменшувати/збільшувати навантаження саме тоді, коли потрібно.

 • Зручні інформаційні таблички

  Розміщені лише на рівні очей легко читані інформаційні таблички російською докладно і точно описують правильну техніку виконання кожної вправи.

slide image

ХАРАКТЕРИСТИКИ

особливості
Кількість дисків 4 диски по 25 кг на тримач
Стартове навантаження 5 кг
М'яка оббивка Контурні подушки з формованих піноматеріалів забезпечують чудовий комфорт та зносостійкість; Подушки захищені пластиковими основами для підвищення довговічності.
Опис рами Уретанові молдинги захищають фарбовані поверхні; Кожна рама захищена порошковим покриттям, що наноситься в електростатичному полі та забезпечує максимальне зчеплення та довговічність; Рама зі сталі завтовшки 3,18 мм забезпечує максимальну структурну міцність; Гумові опори захищають основу рами та перешкоджають ковзанню тренажеру
Плакати з інструкціями Зрозумілі інструкції ілюструють правильне використання обладнання та групи м'язів, що тренуються.
Регулювання Застосування пружин (де вони є) полегшує процедуру регулювання
Руків'я Руків'я фіксуються алюмінієвими комірами, що виключають прослизання в ході використання тренажеру; Руків'я з не абсорбуючого вологу, стійкого до зносу та пошкоджень матеріалу на основі пресованої термогуми
спецификації
Гарантія каркасна конструкція(за винятком покриття): 10 років обмежений; Guide rods, grips and bearings: 1 рік; Upholstery, hardware, belts, springs: 90 днів; невказані компоненти: 90 днів; гарантійні зобов'язання за межами США можуть відрізнятись
Розміри (Д x Ш x В) 110 см x 140 см x 120 см
Вага 125 кг
Код виробу SPLBC