Life Fitness - компанія-засновник сучасного фітнесу, яка першою створила тренажер з електронним управлінням. Це сталося в 1968 році, коли винайшли сайкл Lifecycle GX. Протягом усієї історії компанії вона пропонувала інноваційні рішення та не раз була удостоєна нагород «Зроблено вперше в індустрії».

Life Fitness є беззмінним світовим лідером у створенні преміального фітнес-обладнання для комерційного та домашнього використання.

 

Hammer Strength — найпотужніше важкоатлетичне обладнання, створене спортсменами та для спортсменів у співпраці зі спеціалістами зі спортивної медицини та біомеханіки. Hammer Strength стали першими тренажерами, які використовують незалежні рухи рук та ніг нелінійними траєкторіями.

Знайдені рішення виявилися ідеальними з точки зору ефективності тренувань, отримали повсюдне визнання серед атлетів і зробили марку Hammer Strength брендом №1 у світі серед силових тренажерів з вільними вагами.

 

 

 

Cybex - американська компанія, що випускає преміальне обладнання для фітнес-клубів. Усі тренажери Cybex розробляються з використанням наукових даних, отриманих із всеохоплюючих досліджень людської фізіології та біомеханіки.

Спочатку компанія спеціалізувалася не лише на створенні тренажерів, а й на розробці медичного обладнання, що дозволяє ефективно та безпечно відновлюватись після травм, покращувати спортивні показники. З цього часу протягом понад 45 років Cybex постійно вводить нововведення, орієнтовані задоволення потреб людей будь-якого фізичного рівня.

Найширший асортимент, більше 90 патентів на винаходи, більше 150 тренажерів, які не мають аналогів у фітнес-індустрії – тренажери Cybex з науково доведеною ефективністю забезпечують безпечні тренування та гарантовані результати.

ICG® – світовий лідер у виробництві обладнання для сайклінгу. Кредо компанії – розробляти та впроваджувати інноваційні технології, щоб зробити сайклінг-тренування у залі максимально ефективними.

Впроваджена ICG концепція сайклінг-тренувань з високоточним вимірюванням потужності дозволяє кожному досягти поставленої мети. У поєднанні із системою візуалізації тренувального процесу Coach By Color® та відеобібліотекою мальовничих трас MYRIDE®+ вона відкриває багаті можливості для роботи інструктора та тренувань клієнтів.

Цифрова платформа ICG® Connect дозволяє організовувати захоплюючі групові тренування: змагатися, бачити дані, що виводяться на екран, і отримувати заохочення від тренера.

Компанія ICG також підтримує фітнес-клуби, пропонуючи власні сертифікаційні програми навчання для тренерів.

 

TRX – революційні тренажери, які завоювали популярність у всьому світі.

Надають універсальне рішення для тренувань клієнтів різного рівня та широкої тематики класів.

TRX-тренування дозволяють безпечно відпрацьовувати природні рухи людини з її власною вагою та складні ротаційні рухи, розвивати силу, гнучкість, витривалість, координацію.

 

Trigger Point - це інноваційне обладнання для самомасажу та швидкого відновлення м'язів.

Обладнання Trigger Point створено професійним тренером, спеціалістом з біомеханіки та в минулому професійним атлетом Кессіді Філіпсом.

Він також є автором методики терапії тригерних точок Trigger Point, яка отримала визнання лікарів-реабілітогів, спортивних тренерів та професіоналів фітнесу.

 

Escape Fitness — унікальні комплексні рішення для створення комфортного та мотивуючого тренувального середовища у фітнес-центрах.

В основі проектів – яскраві та неординарні аксесуари Escape.

Надійна продумана конструкція, зносостійкі запатентовані матеріали, вражаючий дизайн та широкі можливості застосування нададуть конкурентні переваги фітнес-клубу чи студії.

 

SciFit реалізує науковий підхід до фітнесу, реабілітації та спорту.

Тренажери з найширшим діапазоном навантажень для людей різного фізичного рівня гарантують зручність використання, у тому числі з обмеженими можливостями.

Тренажери SciFit відповідають світовим стандартам медично-клінічного обладнання: їх точність дозволяє оцінити найменші зміни у стані пацієнта, клієнта фітнес-клубу чи спортсмена.

 

Комплексна система моніторингу інтенсивності тренування MyZone – це готове рішення для підвищення мотивації клієнтів фітнес-клубів будь-яких форматів – від маленьких студій до великих фітнес-центрів.

Вона включає зручні індивідуальні нагрудні датчики ЧСС, сумісні з Polar, Garmin та Bluetooth, пристрій для відтворення на великому екрані ефективності тренування учасників групових класів та відвідувачів тренажерного залу, хмарну систему автоматичних e-mail з результатами тренування, клубними змаганнями, нагородами та іншими функціями для адміністраторів та клієнтів фітнес-клубів.

 

В обладнанні Peak Pilates об'єднані геніальні рішення Джозефа Пілатеса, втілені у створеному ним обладнанні та сучасні технології.

В асортименті компанії є найрізноманітніші тренажери — від класичних, виготовлених вручну з натурального дерева, до сучасних, з удосконаленою конструкцією.

В асортименті Peak Pilates є тренажери, які не мають аналогів в промисловості.

 

InMovement – рішення для оздоровлення ваших співробітників та вашого бізнесу.

Устаткування InMovement покликане змусити людей більше рухатися і тим самим запобігти хворобам, спричиненим гіподинамією.

Робочі столи, за якими можна стояти або йти, компактні велотренажери не займуть багато місця, але вони допоможуть підвищити продуктивність у вашій компанії.

 

Pavigym – світовий лідер у виробництві покриття для підлоги для спортивних залів, розробник інноваційної інтерактивної системи Prama для функціональних тренувань.

Більше 50 років компанія виробляє спортивні покриття для підлоги і на сьогоднішній день пропонує еталонні, технологічні рішення з обладнання будь-якого тренувального простору.

Одна із розробок Pavigym – інноваційна система Prama. Вона являє собою інтерактивні підлогові та настінні панелі з різними видами розміток та яскравим динамічним підсвічуванням. Система дозволяє проводити мотивуючі функціональні тренування у форматі ігор, змагань на спритність та швидкість.

 

FunXtion – сучасна високотехнологічна цифрова система для індивідуальних та міні-групових тренувань. містить велику бібліотеку вправ та готові програми, дозволяє проводити змагання та користуватися таймерами. FunXtion стане центром функціональної зони у вашому клубі.