Створи свій тренажерний зал

Обладнання та концепція

 • Устаткування для різних фітнес-напрямків
 • Розробка концепції клубу чи студії
 • Навчання тренерів

Дизайн та інтер'єр

 • Зонування
 • Функціональна розмітка
 • Підлогове покриття
 • Меблі для роздягальні

Лізинг та франчайзинг

 • Співпраця з франчайзерами
 • Пошук лізинг-партнерів
 • Мінімізація інвестицій

Обладнання та концепція

Life Fitness Ukraine є ексклюзивним дистриб'ютором в Україні продукції провідних фітнес-брендів: Life Fitness, Hammer Strength, SCIFIT, TRX, Trigger Point, Escape, Peak Pilates, Stroops, MYZONE та інших.

Завдяки величезному асортименту ми можемо розробити концепцію клубу на основі актуальних фітнес-трендів та затребуваних напрямків. І допоможемо втілити концепцію у життя.

Ми проведемо навчання тренерського складу вашого клубу – семінари, майстер-класи чи сертифікаційні освітні програми на базі міжнародної Академії Life Fitness.

Дизайн та інтер'єр

Однією із важливих складових успішної роботи клубу є комфортна атмосфера. Для її створення необхідно продумати до дрібниць.

Спортивні покриття для підлоги підвищать рівень безпеки: вони не ковзають, мають амортизуючі властивості. Спеціальна розмітка розширить потенціал тренажерного залу, дозволяючи проводити захоплюючі та різноманітні групові класи.

Меблі для зон відпочинку, роздягальні, ресепшн та фітнес-бару. Підкреслить преміальний статус вашого клубу та зробить перебування у ньому комфортним для клієнтів.

Life Fitness є єдиним постачальником рішень для фітнес-клубів.

Лізинг та франчайзинг

Нашими партнерами є найбільші федеральні фітнес-оператори. Ми допоможемо вам налагодити співпрацю із франчайзерами.

Крім того, компанія Life Fitness надає підтримку у пошуку лізинг-партнера та проведенні переговорів. Скористайтеся нашим досвідом та партнерськими зв'язками, щоб мінімізувати вкладення та скоротити час запуску у роботу свого фітнес-клубу.

Оставьте заявку

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Від імені керівництва «Проекту майбутнього розширення» компанії «Тенгізшевроіл» та від імені всіх співробітників – висловлюємо подяку вашій компанії та зокрема Гончаренко Євгену – за професіоналізм, високий рівень та якість послуг, що надаються.

Читать далее

«Компанія Life Fitness – найкраща компанія, з якою мені доводилося працювати!»

Читать далее

«Мені дуже сподобалася Ганна Вороніна! Чудовий та грамотний викладач. Сподіваюся у майбутньому відвідати ще семінари за її участю!»

Читать далее
 • Инновационные решения ICG на ProFit Convention 2020!

  Компания Life Fitness стала партнером ProFit Convention 2020, оборудовав Сайкл-зону уникальными сайкл-тренажерами IC7.

  Читать далее
 • Новинки Life Fitness на выставке IHRSA

  Компания  Life Fitness продемонстрировала на выставке IHRSA-2018 инновационные разработки, которые изменят представления о фитнесе и откроют новые перспективы для клубов и их клиентов.

  Читать далее
 • Передовые решения ICG на конвенции Nike

  Компания Life Fitness стала партнером конвенции Nike+ Training Club. Мы представим ICG — ведущий мировой бренд в создании оборудования и технологичных решений для сайклинга.

  Читать далее