›   Подвійна регульована тяга Signature Cable Motion (CMDAP)

Подвійна регульована тяга Signature Cable Motion (CMDAP)

 • Кожна стійка має 20 положень фіксації роликів - це супер-сет із більш ніж 225 варіантів вправ.
 • Опір 1 до 4 дозволяє отримати низький стартовий опір і виконувати швидкісні вправи для відпрацювання специфічних спортивних прийомів.
 • Механізм із двох роликів забезпечує плавність та легкість зміни положення їх фіксації.
 • У комплекті поставляються: 2 рукояті на довгих ременях, 2 рукояті на коротких ременях, 1 довгий гриф, 1 спортивна рукоятка, 1 ремінь на голову, 1 ремінь на кісточку, 1 канат для трицепсу.
 • 15-ти дюймова сенсорна РК консоль пропонує користувачам понад 60 відеороликів, що демонструють техніку виконання вправ.
 • Консоль купується окремо.
 • 01для фітнес-клубів

 • Завжди нові тренування

  Клієнти повертатимуться до вас знову! Адже вони зможуть досягати найвищих щаблів досконалості в силових тренуваннях, використовуючи нові можливості.

 • Перший помічник персонального тренера

  Збільшує ваші доходи від персональних тренувань: легкість в управлінні обладнанням та різноманітність тренажерів дозволить вашим тренерам створити нескінченну кількість персональних програм.

 • Доброзичливо до новачків

  Простота регулювань та можливість роботи з малою вагою привабить у ваш фітнес-центр велику кількість нових відвідувачів.

slide image
 • 02для користувачів

 • Різноманітність вправ

  Свобода вибору вектору сили та траєкторії руху. Користувачі можуть одночасно тренувати різні групи м'язів, працювати однією рукою (ногою) або відразу двома, використовуючи різні вагові навантаження.

 • Функціональні тренування

  Ідеальний функціональний тренажер допоможе розробити ті групи м'язів, сила яких потрібна нам у реальному житті. Людям старшого віку додасть впевненості у рухах, атлетам полегшить підготовку до змагань, а тим, хто займається фізичною працею, запропонує спеціальні вправи, які вбережуть від травм.

 • Руків'я, що обертаються

  Унікальні руків'я розширять вибір вправ і урізноманітнять будь-яке тренування.

slide image

Цветовое решение

color circles

Выберите свой дизайн.

Выбрать

ХАРАКТЕРИСТИКИ

особливості
Suspension Training Щоб уникнути розгойдування або падіння виробник ВИМАГАЄ, щоб цей виріб надійно кріпився до підлоги під час проведення тренувань, пов'язаних з використанням власної ваги користувача
Вагові пластини та напрямні Фіксатор вагового стека діаметром 11 мм фіксується магнітом та з'єднаний зі стеком тросом для виключення втрати; Цільнометалеві вагові пластини; Верхня вагова пластина має вбудовані втулки, що не потребують мастила
Кожухи Стандартні задні захисні кожухи; Опціональні передні захисні кожухи
М'яка оббивка Контурні подушки з формованих піноматеріалів забезпечують чудовий комфорт та зносостійкість.
Опис рами Кожна рама захищена порошковим покриттям, що наноситься в електростатичному полі та забезпечує максимальне зчеплення та довговічність; Рама зі сталі завтовшки 3,18 мм забезпечує максимальну структурну міцність; Гумові опори захищають основу рами та перешкоджають ковзанню тренажеру
Плакати з інструкціями Зрозумілі інструкції ілюструють правильне використання обладнання та групи м'язів, що тренуються.
Руків'я Руків'я фіксуються алюмінієвими комірами, що виключають прослизання в ході використання тренажеру; Руків'я виготовлені з довговічного композитного матеріалу на основі уретану.
Троси 7 х 19-жильний трос із внутрішнім мастилом у нейлоновій оболонці відповідає військовим стандартам США
Шківи (для комплектації з ручками) Посилені скловолокном шківи з нейлону діаметром 11 або 15 см оснащені герметичними підшипниками
спецификації
Гарантія каркасна конструкція(за винятком покриття): 10 років обмежений; Pulley, weight plates and guide rods: 2 роки; рукояті: 1 рік; Springs: 90 днів; невказані компоненти: 90 днів; оббивка: 90 днів; гарантійні зобов'язання за межами США можуть відрізнятись
Розміри (Д x Ш x В) 112 см x 158 см x 242 см (без ручок 112 см x 158 см x 237 см)
Вага 574 кг
Код виробу CMDAP
Маса вагового стеку 195 кг