›   Еліптичний крос-тренажер Elevation Discover SE3 HD

Еліптичний крос-тренажер Elevation Discover SE3 HD

Комплексне навантаження на все тіло без ударної дії - це ті переваги, які надасть вам компактний, стильний і надійний еліптичний крос-тренажер. Еліптичний тренажер для будинку розрахований на проведення тренувань будь-якої інтенсивності. А вивірені з точки зору біомеханіки руху, що відрізняються м'якістю, плавністю, природністю, дозволять спалювати більше калорій.

Завдяки широким програмам досліджень з біомеханіки еліптичні крос-тренажери серії Discover SE придбали плавний «плинний» рух педалей, який ідеально відтворює рух ніг при бігу або ходьбі. Технологія Quiet Drive дозволяє зробити роботу тренажера практично безшумною.

Еліптичний крос-тренажер Discover SE3 - це поєднання новітніх цифрових технологій і відмінних тренувальних можливостей. З мультимедійними консолями Discover SE3 кожне заняття перетвориться в захоплюючу подію. Створюйте власні програми тренувань, вирушайте на відеоекскурсії Lifescape мальовничими куточками планети, використовуйте сумісні фітнес-додатки, спілкуйтеся з друзями в соціальних мережах або дивіться улюблені фільми і серіали.

Запропонуйте клієнтам ще більш реалістичні відчуття від тренувань, встановивши консоль Discover SE3 HD. Медіа-контент буде відображатися з максимальною якістю в форматі Full HD (1920 × 1080 пікселів).

Доступно чотири варіанти кольору: арктичне срібло, титановий шторм, чорний онікс і білий діамант.

 • 01Переваги

 • Безпека і ефективність тренувань. Ноги рухаються по плавним, вивіреним відповідно законами біомеханіки траєкторіям, не відриваючись від педалей. Тренажер імітує біг і ходьбу, але без ударної дії. Це гранично бережливі навантаження для суглобів.

 • Контактні датчики пульсу Lifepulse™

  на рухомих руків'ях і бездротовий нагрудний датчик Polar® (в комплекті) забезпечують зручний моніторинг частоти серцевих скорочень.

 • Близько розташовані великі нековзкі педалі

  мінімізують зміщення стегон і тим самим знижують навантаження на поперек.

 • Інтегровані кнопки управління опором

  знаходяться прямо під рукою.

 • Низький рівень шуму

  Комфортні умови для користувачів в кардіозоні.

slide image
 • 02можливості консолі

 • Віртуальні екскурсії Lifescape: відеомаршрути з усього світу як Full HD

 • Масштабна бібліотека відеотренувань російською мовою Life Fitness On Demand від тренерів найвідоміших студій Нью-Йорка та Чикаго. Бібліотека програм постійно поповнюється та включає класи від 10 до 40 хвилин різної інтенсивності та спрямованості – від короткої розминки до повноцінного ВІІТ-класу.

 • Перегляд відео та ТВ онлайн: ексклюзивний доступ до найпопулярніших російських відеосервісів IVI та MEGOGO, а також доступ до глобальних ресурсів: Netflix, BBC, Youtube та інші.

 • Новий інтерфейс екрану Performance Run, створений спеціально для інтервальних тренувань, як в індивідуальному, так і груповому форматі.

 • Мобільний додаток LFconnect дозволяє заздалегідь «налаштуватися» на тренування ще до відвідування фітнес-центру: програма покаже статистику попередніх занять і дасть можливість запрограмувати майбутню програму тренування прямо з мобільного пристрою.

 • Відтворення Outdoor-тренувань: повторіть вуличний забіг або велозаїзд у комфортних умовах фітнес-центру. «Запишіть» маршрут у додатку LFconnect під час outdoor-тренування, і система дозволить вам точно відтворити навантаження тренування через зміну нахилу полотна бігової доріжки або навантаження на педалях тренажеру Life Fitness.

 • Різноманітні можливості ініціалізації: у консолях передбачені різні способи входу в обліковий запис: NFC-мітка, RFID, QR-код, Bluetooth Proximity, Apple Watch & Samsung Galaxy Watch.

 • Сумісність із датчиками вимірювання пульсу Myzone: тепер можна підключати датчик Myzone до бігових доріжок із консоллю Discover SE3 HD та відстежувати статистику занять у режимі реального часу.

 • Унікальні рекламні можливості: слайд-шоу на екрані вимкнених доріжок. Налаштуйте головний екран консолей Discover, завантаживши на нього фонове зображення з логотипом вашого клубу або слайдшоу з інформацією про нові групові класи та маркетингові акції.

 • Нові можливості для роботи клубів: Адміністративний ресурс Life Fitness HALO надає розширену статистику із завантаження обладнання, таким чином дозволяючи клубу контролювати потік клієнтів, а самим клієнтам вибирати час із меншим завантаженням клубу.

   

    дізнайтесь ще більше про можливості консолі

slide image
 • 03Комфорт

  • Зручне управління. Додаткові кнопки управління швидкістю і рівнем навантаження розташовані на руків'ях.
  • Вбудована підставка для смартфону або планшету.
  • Роз'єми на лицьовій панелі: USB, навушники.
slide image

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Особливості
Довжина кроку 50.8 см да
Вбудована підставка для книг так
Вбудована підставка iPod і аксесуарів так
Великі педалі із захистом проти ковзання так
Система програмування "на льоту" так
Рівнів опору 26
Кнопки управління рівнем опору На руків'ях
2 знімні підставки для напоїв так
Мережева комутація CSAFE-Ready, сертифікований FitLinxx
спецификації
Максимальна вага атлета 181 кг
Параметри електроживлення від 110 до 230 В
Hybrid Engage Console Reduces power to the console by 75%
Довжина 224 см
Ширина 78 см
Висота 165 см
Вага тренажеру 195 кг
Гарантія 7 років на привід і раму, 2 роки на всі електричні та механічні частини, 6 місяців на клавіатуру, мережевий шнур і пластикові частини
обслуговування
Меню Менеджера так
Завантаження оновлень з USB-носія так
моніторинг пульсу

Система телеметрії Polar (необхідний додатковий нагрудний ремінець з датчиками)

так
Високоточна цифрова система моніторингу пульсу Lifepulse ™ з цифровою обробкою сигналу так

РЕКОМЕНДУЕМ ПОСМОТРЕТЬ