›   Комбо жим вниз/тяга знизу Ground Base (GB-CD)

Комбо жим вниз/тяга знизу Ground Base (GB-CD)

 • Поєднує жим під нахилом і нижню тягу в одному тренажері.
 • Можливість встановлення ваг з одного боку тіла в положення "жим", а з іншого - в положення "тяга", користувач може виконувати скручування в похилій площині.
 • Додаткова ручка дає можливість покращеної стабілізації при виконанні вправ однією рукою.
 • Ноги користувача знаходяться на підлозі, що необхідно для ефективного функціонального тренування.
 • 01особливості

 • Найкраще тренування для всього тіла

  В основі тренажерів Ground Base – цільові рухи, а не цільові м'язові групи. Під час тренування вони включають у роботу тіло разом – це високоефективні функціональні тренування.

 • Розроблений професіоналами для професіоналів

  Ретельно прорахований спеціалізованими комп'ютерними програмами пристрій тренажеру та роки співпраці з атлетами та тренерами привели до того, що сьогодні кожен наш силовий тренажер, що навантажується дисками, забезпечує найприродніші, ергономічно правильні траєкторії рухів.

 • Надійність та безпека

  Тренажери Ground Base мають низький стартовий опір і дуже точно відтворюють природні рухи звичайного життя та спортивних дисциплін, а також дозволяють проводити функціональні тренування у безпечному середовищі тренувального залу – контрольовано та повторювано.

 • Технологія незалежних рухів Iso-Lateral®

  Технологія незалежного тренування правої та лівої частин тіла Iso-Lateral® забезпечує максимально точні траєкторії рухів, що сходяться і розходяться. Таким чином, атлет може тренувати м'язи рук та ніг і разом, і окремо, і по черзі, і з різною вагою для кожної сторони.

slide image
 • 02додатково

 • Розширені можливості

  Тренажери Hammer Strength можуть бути представлені не лише з набором стандартних опцій, а й у розширеній комплектації. Кронштейни для зберігання дисків (стандартна опція) дозволяють зберігати диски прямо на тренажері, заощаджуючи місце. Рубчасті килимки (стандартна опція) захищають корпус тренажера від зносу, а ноги атлета - від ковзання.

slide image

ХАРАКТЕРИСТИКИ

особливості
Стандартні тримачі для дисків 6
Стартове навантаження 0.9 кг
Опис рами Рама зі сталі завтовшки 3,18 мм забезпечує максимальну структурну міцність; Кожна рама захищена порошковим покриттям, що наноситься в електростатичному полі та забезпечує максимальне зчеплення та довговічність.
специфікації
Гарантія

10-річна обмежена гарантія на несучу раму (крім покриттів); 5-річна на опорні підшипники, блоки, вагові пластини, що направляють стрижні вагового стека та підшипники обертання; 1 рік на підшипники кочення, вали кочення та троси; 90 днів на оббивку, руків'я, пружини, кріпильні та інші деталі. Платформи та вставки: 1 рік обмеженої гарантії на підставу конструкції та раму (крім покриття поверхні); 90 днів на гумові килимки, кріпильні та інші деталі.

Розміри (Д x Ш x В) 166 см x 130 см x 244 см
Вага 164 кг
Код виробу GB-CD