›   Незалежна веслувальна тяга зверху Hammer Strength MTS (MTSHR)

Незалежна веслувальна тяга зверху Hammer Strength MTS (MTSHR)

 • Унікальна для цього типу тренажерів тракеторія руху.
 • Рух, зворотний Жиму від грудей під кутом вгору, дає абсолютно нові можливості тренувань на верхню частину спини та задні дельти.
 • Незалежне (ізолатеральне) опрацювання правої та лівої руки - відмінний інструмент розвитку сили та велика різноманітність типів стимуляції м'язів.
 • 01для фітнес-клубів

 • Технологія Iso-Lateral®

  Технологія асинхронного тренування Iso-Lateral® робить траекторії рухів, що сходяться і розходяться, такими точними, якими вони взагалі можуть бути на силових тренажерах. Таким чином, атлет може тренувати м'язи рук та ніг і разом, і окремо, і по черзі – і з різною вагою для кожної.

 • Пряма передача зусилля

  Коротка пряма передача зусилля через ремінну систему забезпечує плавні рухи та високу довговічність.

slide image
 • 02для користувачів

 • Незалежні рухи

  Два регульовані вагові стеки дозволяють точно і незалежно один від одного регулювати зусилля для ніг і рук; допомагають користувачеві досягти бажаного результату, вносячи різноманітність у тренувальні навантаження.

slide image

Цветовое решение

color circles

Выберите свой дизайн.

Выбрать

ХАРАКТЕРИСТИКИ

особливості
Belts and Pulleys Heavy-duty belt system ensures smooth, even motion
Вагові пластини та напрямні Цільнометалеві вагові пластини; Верхня вагова пластина має вбудовані втулки, що не потребують мастила; Фіксатор вагового стека діаметром 11 мм фіксується магнітом та з'єднаний зі стеком тросом для виключення втрати; Drop down incremental weight system
Кожухи Передні та задні захисні кожухи, кожухи для шківів
М'яка оббивка Краї заокруглені для підвищення комфорту. Всі краї прошиті, щоб уникнути формування складок на матеріалі, що обмежило б довговічність виробу
Ніжки Покриті поліетиленовим напиленням для підвищення опору ударам, корозії та абразивній дії
Опис рами Рама зі сталі завтовшки 3,18 мм забезпечує максимальну структурну міцність; Кожна рама захищена порошковим покриттям, що наноситься в електростатичному полі та забезпечує максимальне зчеплення та довговічність.
Плакати з інструкціями Зрозумілі інструкції ілюструють правильне використання обладнання та групи м'язів, що тренуються.
Регулювання Роликовий механізм для регулювання сидіння забезпечує плавність роботи.
Руків'я Руків'я фіксуються алюмінієвими комірами, що виключають прослизання в ході використання тренажеру; Руків'я з не абсорбуючого вологу, стійкого до зносу та пошкоджень матеріалу на основі пресованої термогуми
спецификації
Гарантія каркасна конструкція(за винятком покриття): 10 років обмежена; Pillow blocks, pulleys, weight plates, guide rods: 2 роки; Belts and grips: 1 рік; Upholstery, springs, belts and any items no specified: 90 днів; гарантійні зобов'язання поза США можуть відрізнятися; гарантійні зобов'язання за межами США можуть відрізнятись
Розміри (Д x Ш x В) 120 см x 183 см x 196 см
Вага 354 кг
Код виробу

MTSHR

Маса вагового стеку 75 кг