›   Фітнес-клуб 5 елемент
Фітнес-клуб 5 елемент

Фітнес-клуб 5 елемент

Фитнес-клуб

Фітнес-клуб 5 елемент

Закритий клуб «5 елемент» – один із найбільших у Європі та найбільший в Україні. Він пропонує своїм клієнтам неймовірну різноманітність фітнес-задоволень: просторий тренажерний зал з обладнанням Life Fitness та Hammer Strength, шість басейнів, два з яких знаходяться просто неба, вісім студій групових програм, зали єдиноборств, спортивні майданчики для тенісу та сквошу.

Закритий клуб «5 елемент» – один із найбільших у Європі та найбільший в Україні. Він пропонує своїм клієнтам неймовірну різноманітність фітнес-задоволень: просторий тренажерний зал з обладнанням Life Fitness та Hammer Strength, шість басейнів, два з яких знаходяться просто неба, вісім студій групових програм, зали єдиноборств, спортивні майданчики для тенісу та сквошу. На додаток до цього на території комплексу діють ресторан, фітобар, клуби для дітей та підлітків, а для любителів відпочинку на свіжому повітрі облаштований чудовий літній дворик площею 5000 кв. м. А сам клуб знаходиться на мальовничому березі Дніпра.

«5 елемент» вже двічі здобував перемогу у конкурсі Best of Kiev, який проводить щотижневе англомовне видання Kyiv Post. Крім того, це єдиний в Україні фітнес-клуб, що тричі удостоєний міжнародної нагороди Luxury Lifestyle Awards.

Загальна площа: 18000 кв. м.
Площа тренажерної зали: 2000 кв. м.
Силове: Insignia, Hammer Strength.
Функціональне: Synrgy360, DAP.
Рік відкриття: 2005.

Отзыв

ВСЕ ОТЗЫВЫ

Галерея