›   Фітнес-клуб Місто
Фітнес-клуб Місто

Фітнес-клуб Місто

Фитнес-клуб

Фітнес-клуб Місто

«Місто» – це унікальне місто краси та здоров'я, яке виходить за межі займаної клубом будівлі та звичних рамок фітнесу. Клуб пропонує послідовникам здорового життя величезний вибір активностей.

«Місто» – це унікальне місто краси та здоров'я, яке виходить за межі займаної клубом будівлі та звичних рамок фітнесу. До послуг клієнтів безліч послуг SPA. Просторий тренажерний зал з професійним комерційним обладнанням Life Fitness та Hammer Strength – один із найкращих у Харкові. Розширити програму фізичної підготовки можна груповими класами чи спортивними тренуваннями. «Місто» має власне міні-футбольне поле, баскетбольний і волейбольний майданчики, де проводяться спортивні тренування. Тут також представлені такі рідкісні напрямки, як, наприклад, фехтування. Тому послідовники здорового способу життя мають величезний вибір активностей.

Унікальною особливістю міста у місті є «курортна» зона з відкритим басейном, шезлонгами, альтанками та власним коктейльним баром. А малюки можуть із задоволенням провести час на свіжому повітрі у дитячому містечку. Клуб регулярно проводить марафони та навіть велоекскурсії. «Місто» піклується про те, щоб клієнтам будь-якого віку було цікаво, а відпочинок для сім'ї приносив задоволення та користь.

Отзыв

ВСЕ ОТЗЫВЫ

Галерея