›   Тренажерний зал в готелі «Юність» мережі готелів Premier в місті Одеса
Тренажерний зал в готелі «Юність» мережі готелів Premier в місті Одеса

Тренажерний зал в готелі «Юність» мережі готелів Premier в місті Одеса

Фитнес-клуб

Тренажерний зал в готелі «Юність» мережі готелів Premier в місті Одеса

Після трьох років повної реконструкції, мережа готелів Premier відкрила найбільший п’ятизірковий готель в Одесі – Premier Hotel Odesa.

Після трьох років повної реконструкції, мережа готелів Premier відкрила найбільший п’ятизірковий готель в Одесі – Premier Hotel Odesa. Готель знаходиться в одному з найпрестижніших районів міста – на Французькому бульварі. З вікон 16-поверхової будівлі відкривається панорама міста, морського узбережжя і знаменитого одеського курортно-розважального району Аркадія.

Тренажерний зал готелю ділиться на кардіозону і зону силових тренувань. Встановлене тут преміальне обладнання Life Fitness надає відвідувачам великий вибір тренувальних опцій.

В кардіозоні представлені тренажери Life Fitness Activate. Кардіообладнання серії Activate відповідає найвищим стандартам якості Life Fitness, світового лідера фітнес-індустрії. Неперевершена надійність і якість виконання, відповідність законам біомеханіки і необхідний функціонал для ефективних тренувань,– це ті переваги, які надасть вам обладнання  Life Fitness. Лінійка тренажерів Activate дозволяє повністю обладнати кардіозону і максимально раціонально використовувати наявний простір.

Зона силового тренінгу представлена стійками і атлетичними лавами серії Signature. Signature - силове обладнання, спеціально розроблене для того, щоб задовольнити і високий рівень запитів досвідчених атлетів, і ентузіазм новачків. Стійки і лави для жиму серії Signature від компанії Life Fitness поєднують в собі функціональність, естетику і надійність.

 

В готелі Юність Premier враховані всі побажання для занять спортом. Клуб пропонує відвідувачам високий рівень комфорту і сервісу на преміальному обладнанні  Life Fitness!

Отзыв

ВСЕ ОТЗЫВЫ

Галерея