›   Тяга зверху Signature Cable Motion (CMPD)

Тяга зверху Signature Cable Motion (CMPD)

 • Опір 1 до 2 (два вагові стеки до 107 кг кожен).
 • 2 литі ручки та традиційний гриф для тяги зверху в комплекті.
 • Незалежні вагові стеки дають велику різноманітність вправ.
 • Регульовані на висоті валики для ніг добре стабілізують нижню частину тіла.
 • 01для фітнес-клубів

 • Завжди нові тренування

  Клієнти повертатимуться до вас знову! Адже вони зможуть досягати найвищих щаблів досконалості в силових тренуваннях, використовуючи нові можливості.

 • Перший помічник персонального тренера

  Збільшує ваші доходи від персональних тренувань: легкість в управлінні обладнанням та різноманітність тренажерів дозволить вашим тренерам створити нескінченну кількість персональних програм.

 • Доброзичливо до новачків

  Простота регулювань та можливість роботи з малою вагою привабить у ваш фітнес-центр велику кількість нових відвідувачів.

slide image
 • 02для користувачів

 • Різноманітність вправ

  Свобода вибору вектора сили та траєкторії руху. Користувачі можуть одночасно тренувати різні групи м'язів, працювати однією рукою (ногою) або відразу двома, використовуючи різні вагові навантаження.

 • Функціональні тренування

  Ідеальний функціональний тренажер допоможе розробити ті групи м'язів, сила яких потрібна нам у реальному житті. Людям старшого віку додасть впевненості у рухах, атлетам полегшить підготовку до змагань, а тим, хто займається фізичною працею, запропонує спеціальні вправи, які вбережуть від травм.

 • Руків'я, що обертаються

  Унікальні руків'я розширять вибір вправ і урізноманітнять будь-яке тренування.

slide image

Цветовое решение

color circles

Выберите свой дизайн.

Выбрать

ХАРАКТЕРИСТИКИ

особливості

Вагові пластини та напрямні

Фіксатор вагового стека діаметром 11 мм фіксується магнітом та з'єднаний зі стеком тросом для виключення втрати; Цільнометалеві вагові пластини; Верхня вагова пластина має вбудовані втулки, що не потребують мастила

Кожухи

Стандартні задні захисні кожухи; Опціональні передні захисні кожухи

М'яка оббивка

Контурні подушки з формованих піноматеріалів забезпечують чудовий комфорт та зносостійкість.
Опис рами Кожна рама захищена порошковим покриттям, що наноситься в електростатичному полі та забезпечує максимальне зчеплення та довговічність; Рама зі сталі завтовшки 3,18 мм забезпечує максимальну структурну міцність; Гумові опори захищають основу рами та перешкоджають ковзанню тренажера
Плакати з інструкціями Зрозумілі інструкції ілюструють правильне використання обладнання та групи м'язів, що тренуються.
Руків'я Руків'я фіксуються алюмінієвими комірами, що виключають прослизання в ході використання тренажеру; Руків'я виготовлені з довговічного композитного матеріалу на основі уретану.
Троси 7 х 19-жильний трос із внутрішнім мастилом у нейлоновій оболонці відповідає військовим стандартам США
Шківи Посилені скловолокном шківи з нейлону діаметром 11 або 15 см оснащені герметичними підшипниками
спецификації
Гарантія каркасна конструкція(за винятком покриття): 10 років обмежений; Pulley, weight plates and guide rods: 2 роки; руків'я: 1 рік; Springs: 90 днів; невказані компоненти: 90 днів; оббивка: 90 днів; гарантійні зобов'язання за межами США можуть відрізнятись
Розміри (Д x Ш x В) 115 см x 138 см x 242 см
Вага 368 кг
Код виробу CMPD
Маса вагового стеку 107 кг