Запросити про товар
Велотренажер IC4
Велотренажер IC4 відрізняється привабливим сучасним дизайном і містить високоякісні механічні компоненти. Це кращий сайкл преміум-класу у даному сегменті. Ремінний привід і електромагнітне гальмо практично не вимагають обслуговування і при цьому забезпечують приголомшливо плавний хід.
-
01Дизайн
Магнітний опір - налаштування за допомогою важелю
Гальмівний важіль дає користувачеві приємний тактильний відгук і дозволяє дуже швидко зробити налаштування. Важіль розташований на стійці відразу під кермом при будь-якій обраній висоті стійки керма. До нього легко дотягнутися з будь-якої позиції.
Вдосконалене ергономічне кермо
Кермо має ергономічну форму з красивими вигинами, виконаний з використанням м'якого ПВХ. Рама має велику ширину для зручного упору. Також кермо оснащене додатковою парою ріжків для гонок на час і центральним виступом для упору під час легкої їзди.
Ремінний привід з ременем з Poly-V
Привід, оснащений ременем з Poly-V, здатний передавати екстремальний крутний момент плавно, і його величезний коефіцієнт передачі 1:10 генерує обертання маховика з високою швидкістю. Ремені не вимагають частої профілактики і тим самим скорочують витрати клубу. Вони зносостійкі і виробляють менше шуму.
Максимальні можливості налаштувань сайклу по висоті і в поздовжньому напрямку
Максимальні можливості налаштувань сайклу в 4-х напрямках (сідло по висоті, сідло у поздовжньому напрямку, кермо по висоті, кермо у поздовжньому напрямку) забезпечують комфорт і оптимальне налаштування для кожного користувача. Кермо, виготовлене з використанням технології «user assist» (налаштування під користувача), робить налаштування тренажеру простіше, безпечніше і швидше. Стійки сидіння і керма, зроблені з алюмінію, мають меншу вагу, роблячи налаштування більш зручним і безпечним. Зносостійкість матеріалів дозволить тренажеру прослужити довше.
-
02Дизайн
Комфортне сидіння
Комфортне сидіння унісекс має елегантний дизайн, що підвищує комфорт користувача під час занять. У центрі сидіння є спеціальне поглиблення, що знижує тиск на найбільш чутливі частини тіла.
Дизайн зміщеної рами
Дизайн зміщеної рами створює ідеальну геометрію для максимальної кількості налаштувань. Q фактор в 155 мм дає відчуття їзди на справжньому велосипеді. Перевага у підвищеній безпеці, комфорті та ефективності кожного натискання педалей.
-
03Технічні рішення
Налаштування керма під користувача
Кермо з функцією регулювання за технологією ICG має меншу вагу для більшої зручності використання і налаштування. Система забезпечує максимальний комфорт користувача.
Магнітний опір
Система магнітного опору ICG розроблена найкращим чином. Не потребує технічного обслуговування і дає користувачеві ширший діапазон рівня опору, скорочуючи експлуатаційний простій і витрати.
-
04Додаткові характеристики
-
- Вбудований подвійний тримач пляшки
- Притискні ручки і важелі
- SPD-сумісні педалі
- Преміальні захисні молдинги
- Алюмінієвий регулювальний штир
- Повний захист кожухом
- Збільшені стабілізатори
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Особливості | |
|---|---|
| Привід | Ремінь з Poly-V |
| Коефіцієнт передачі приводу | 1:10 |
| Колір Рами | Матовий грифель |
| Матеріал рами | Сталь |
| Чохли та захисний кожух | Рама повністю |
| Дизайн рами | Зміщена |
| Стабілізатори рами | Збільшені приховані болти і кріпильні деталі |
| Молдинги для захисту і розтяжки | У вигляді молдингів з ділянкою для розтяжки |
| Ніжки, що налаштовуються | 4 |
| Транспортні коліщатка | 2 |
| Система опору | Магнітна, налаштування за допомогою важелю |
| Система аварійної зупинки | Push (EN-957-10) |
| Маховик | Ззаду, алюмінієвий, рівна розвішування |
| Q-фактор | 155 мм / 6.1 |
| Тип шатунів | CrMo 172,5 мм / 6.79“ |
| Тип педалей | Двосторонні з SPD і «кошиком» |
| Комп'ютер | Немає |
| Тип налаштування | Ручки і важелі |
| Вали і слайдери | Алюмінієвий регулювальний штир |
| Руль | Ергономічне, мультипозиційне, м'яке ПВХ |
| Налаштування керма | По вертикалі і по горизонталі |
| Сидіння | Оббите спортивне сидіння унісекс |
| Налаштування сидіння | По вертикалі і по горизонталі |
| Тримач для пляшки | Подвійний, на стійці керма |
| Налаштування під користувача | Налаштування рульової системи |
| характеристики | |
|---|---|
| Електроживлення комп'ютера | Немає |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага в зборі | 50 кг |
| Розміри в зборі | Д132xШ52xВ120 см / 52“x20.5“x47.2“ |
| Гарантія (комплектуючі) | 3 роки |

Додати в обране