Запросити про товар
Велотренажер IC6
Сайкл IC6 об'єднує у собі інноваційний дизайн і високоякісні компоненти. Можливості комп'ютера WattRate з TFT-екраном включають вимір і відображення потужності у ватах, обмін даними з зовнішніми пристроями, а також систему Coach By Color® (індикація інтенсивності тренування за кольорами для користувачів і інструктора).
-
01Дизайн
Магнітний опір - налаштування за допомогою важеля
Гальмівний важіль дає користувачеві приємний тактильний відгук і дозволяє дуже швидко зробити налаштування. Важіль розташований на стійці відразу під кермом при будь-якій обраній висоті стійки керма. До нього легко дотягнутися з будь-якої позиції. Поточний рівень опору від 0 до 100 відображається на комп'ютері WattRate® з LCD дисплеєм.
Вдосконалене ергономічне кермо
Кермо має ергономічну форму з красивими вигинами, виконаний з використанням м'якого ПВХ. Рама має велику ширину для зручного упору. Також кермо оснащене додатковою парою ріжків для гонок на час і центральним виступом для упору під час легкої їзди. Комп'ютер WattRate® LCD вмонтований в тренажер без використання будь-яких дротів, що зручно вписує комп'ютер на передню панель.
Ремінний привід з ременем з Poly-V
Привід, оснащений ременем з Poly-V, здатний передавати екстремальний крутний момент плавно, і його величезний коефіцієнт передачі 1:10 генерує обертання маховика з високою швидкістю. Ремені не вимагають частої профілактики і тим самим скорочують витрати клубу. Вони зносостійкі і виробляють менше шуму.
Максимальні можливості налаштувань сайклу по висоті і у поздовжньому напрямку
Максимальні можливості налаштувань сайклу в 4-х напрямках (сідло по висоті, сідло у поздовжньому напрямку, кермо по висоті, кермо у поздовжньому напрямку) забезпечують комфорт і оптимальне налаштування для кожного користувача. Кермо, виготовлене з використанням технології «user assist» (налаштування під користувача), робить налаштування тренажера простіше, безпечніше і швидше. Стійки сидіння і керма, зроблені з алюмінію, мають меншу вагу, роблячи налаштування більш зручним і безпечним. Зносостійкість матеріалів дозволить тренажеру прослужити довше.
-
02Дизайн
Комфортне сидіння
Комфортне сидіння унісекс має елегантний дизайн, що підвищує комфорт користувача під час занять. У центрі сидіння є спеціальне поглиблення, що знижує тиск на найбільш чутливі частини тіла.
Дизайн зміщеної рами
Дизайн зміщеної рами створює ідеальну геометрію для максимальної кількості налаштувань. Q фактор в 155 мм дає відчуття їзди на справжньому велосипеді. Перевага у підвищеній безпеці, комфорті та ефективності кожного натискання педалей.
-
03Технічні рішення
Вимірювач потужності WattRate®
Вимірювач потужності WattRate® дозволяє з високою точністю виміряти в Ватах зусилля, прикладені користувачем, і вивести їх на екран.
Найвища точність була досягнута за рахунок запатентованої технології, заснованої на інерції руху маховика, коли безконтактний сенсор вимірює опір, прикладений до магнітної гальмівної системи.
Система магнітного опору з датчиком положення не потребує обслуговування
Система магнітного опору ICG розроблена найкращим чином. Не потребує технічного обслуговування і дає користувачеві ширший діапазон рівня опору, скорочуючи експлуатаційний простій і витрати.
Вбудований датчик положення, розташований на маховику, фіксує положення магніту. Ця технологія, вперше застосована у роботі велотренажера, виводить показники опору всіх тренажером на TFT комп'ютер WattRate®, і крива опору буде однакова на всіх тренажерах.
Налаштування керма під користувача
Кермо з функцією регулювання за технологією ICG має меншу вагу для більшої зручності використання і налаштувань. Система забезпечує максимальний комфорт користувача.
-
04Комп'ютер
Комп'ютер WattRate® з TFT монітором
Комп'ютер WattRate® має яскравий, автономний, повністю інтегрований екран TFT і LED дисплей на лицьовій панелі. Завдяки високій потужності LED індикатора і грамотному дизайну кріплення, яскравий колір, що запалює передню панель, можна побачити з великої відстані і під великим кутом. Це неймовірно ефективна і в той же час універсальна функція, яка виявиться дуже корисною для роботи у різних студіях і кардіо-зонах. П'ять сенсорних клавіш забезпечують швидку і інтуїтивну роботу з комп'ютером навіть під час тренування.
Технологія передачі даних Connect
Тепер за допомогою Bluetooth 4.0 і ANT + ви зможете встановлювати зв'язок між додатками, щоб переглядати і зберігати історію тренувань. У вас є можливість відслідковувати свою роботу.
Вбудована технологія для передачі даних
Під час роботи консолі використовується вбудована технологія для передачі даних про тренування на зовнішні пристрої. Це дозволить вам встановити зв'язок між велотренажерами і будь-якими цифровими платформами для групових занять, яка встановлена у вашому клубі або на особистому пристрої.
-
05Режими тренування
Функція швидкого старту
Почніть тренування одним натисканням кнопки. Ніякого введення інформації - ви просто починаєте рух.
Режим тренування з вимірюванням потужності
Тренування засноване на зусиллях, які ви докладаєте, виміряних у ВАТ. Введіть інформацію про себе, щоб займатися у своїй персональній системі зон потужності, і встановіть відповідний опір. Вимірювання серцевого ритму проводиться за допомогою ANT +, BLE та інших поясів.
Режим тренування з вимірюванням серцевого ритму
Тренування засноване на вашому серцевому ритмі. Введіть інформацію про себе, щоб займатися у своїй персональній системі зон потужності, і встановіть відповідний опір. Вимірювання серцевого ритму проводиться за допомогою ANT +, BLE та інших поясів.
Тест на функціональний поріг потужності - FTP тест
Тест розроблений для вимірювання фізичної підготовки спортсмена і визначення його персональних 5-ти колірних зон тренування. Кожні 4 хвилини необхідний показник Ватт буде підвищуватися на 25 одиниць, і все, що доведеться робити спортсмену - це утримуватися у зеленій зоні якомога довше. Після визначення показника FTP для кожного спортсмена формується його персональна система з 5 зон, які дадуть можливість правильно і точно регулювати навантаження, щоб у підсумку досягти максимальних успіхів.
-
06Coach By Color®
Займайтеся з Coach By Color®
Система ICG Coach By Color® уможливлює установку біозворотнього зв'язку з користувачем у реальному часі, використовуючи колір для позначення зон. Система Coach By Color® складається з 5 колірних зон: білої, синьої, зеленої, жовтої і червоної. Зони можуть бути сформовані на основі показників потужності WattRate® або функціонального Порога Потужності (FTP), або серцевого ритму і відсотка максимального серцевого ритму (HRM).
FTP є межа навантаження, вище якого людина не може виконувати фізичні вправи протягом тривалого часу. Так само, як і в випадку з HRM, після визначення показника FTP для кожного спортсмена формується його персональна система з 5 зон, які дадуть можливість правильно і точно регулювати навантаження, щоб у підсумку досягти максимальних успіхів.
Запатентований комп'ютер WattRate® оснащений вбудованим кольоровим і яскравим автономним TFT монітором і переднім LED індикатором. Завдяки високій потужності LED індикатора і грамотному дизайну кріплення, яскравий колір, що запалює передню панель, можна побачити з великої відстані і під великим кутом.
Для групових тренувань
Використання програми Coach By Color® у групових заняттях не змінює хід тренування, а підвищує її якість. Coach By Color® - це легкий і веселий спосіб додати у роботу метод вимірювання потужності, який добре впишеться як у вільне, так і заздалегідь сплановане тренування. Програма виведе процес тренування на новий рівень і сприятиме досягненню нових висот - це допоможе клубу утримати клієнтів і придбати нових, що у сукупності збільшить його доходи.
Працюючи з системою Coach By Color®, користувачі, що займаються, відчують, наскільки глибше вони занурені в хід тренування і наскільки ефективнішою стала взаємодія з інструктором та іншими учасниками. Ці відчуття допоможуть клієнтам швидше досягти поставлених цілей.
Для індивідуальних і групових тренувань
Coach By Color® для індивідуальних і групових тренувань у кардіо-зоні або студії - це ефективний інструмент у руках особистого тренера або інструктора. Зручна система і яскраві кольори перетворять звичайне тренування в абсолютно новий досвід, як для інструктора, так і для клієнтів. В основі ідеї лежить Інтервальне Тренування Високої Інтенсивності (HIIT), яке включає в себе атлетичні протоколи сили, швидкості, витривалості. Прогресивна форма інтервального тренінгу орієнтована на результат і скорочує час занять, даючи можливість клубу працювати з великою кількістю клієнтів і з великим успіхом.
Потужний персональний тренер
Додаток, натхненний професійними спортсменами і розроблений провідними інструкторами ICG®, містить базу безкоштовних тренувань, які допоможуть зробити роботу інструктора ще більш ефективною. Тепер за допомогою Bluetooth 4.0 і ANT + ви зможете встановлювати зв'язок між додатками, щоб переглядати і зберігати історію тренувань.
-
07Додаткові характеристики і аксесуари
-
- Вбудований подвійний тримач для пляшки
- Притискні ручки і важелі
- SPD-сумісні педалі
- Алюмінієвий регулювальний штир
- Повний захист кожухом
- збільшені стабілізатори
- Преміальні захисні молдинги
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Особливості | |
|---|---|
| Привід | Ремінь з Poly-V |
| Коефіцієнт передачі приводу | 1:10 |
| Колір Рами | Матовий грифель |
| Матеріал рами | Сталь |
| Чохли та захисний кожух | Рама повністю |
| Дизайн рами | Зміщена |
| Стабілізатори рами | Збільшені приховані болти і кріпильні деталі |
| Молдинги для захисту і розтяжки | У вигляді молдингів з ділянкою для розтяжки |
| Ніжки, що налаштовуються | 4 |
| Транспортні коліщатка | 2 |
| Система опору | Магнітна, налаштування за допомогою важеля |
| Система аварійної зупинки | Push (EN-957-10) |
| Маховик | Ззаду, алюмінієвий, рівне розвішування |
| Q-фактор | 155mm / 6.1 |
| Тип шатунів | CrMo 172,5 мм / 6.79“ |
| Тип педалей | Двосторонні з SPD і «кошиком» |
| Комп'ютер | Комп'ютер WattRate® з TFT монітором |
| Тип налаштувань | Ручки і важелі |
| Вали і слайдери | Алюмінієвий регулювальний штир |
| Кермо | Ергономічне, мультипозиційне, м'яке ПВХ |
| Налаштування керма | По вертикалі і по горизонталі |
| Сидіння | Оббите спортивне сидіння унісекс |
| Налаштування сидіння | По вертикалі і по горизонталі |
| Тримач для пляшки | Подвійний, на стійці керма |
| Налаштування під користувача | Налаштування рульової системи |
| характеристики | |
|---|---|
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага в зборі | 51 кг |
| Розміри в зборі | Д132xШ52xВ120 см / 52“x20.5“x47.2“ |
| Гарантія (комплектуючі) | 3 роки |

Додати в обране