›   Сайкли
›   Велотренажер IC7

Велотренажер IC7

Єдиний у своєму роді велотренажер, що поєднує у собі чудовий удостоєний нагород дизайн, двоступеневу трансмісію і цифрові технології преміум-класу. Надзвичайно точний вимірювач потужності WattRate, система Coach By Color® (індикація інтенсивності тренування за кольорами для користувачів і інструктора), точний 100-рівневий магнітний опір, підвищений комфорт і можливість підключення зовнішніх пристроїв - це унікальне поєднання переваг робить IC7 неперевершеним тренажером для сайклінгу.

 • 01Дизайн

 • Магнітний опір - налаштування за допомогою ручки

  Поворот ручки обмежений відміткою в 300 градусів і розділений на 100 рівнів, що відбивають опір від 0 до 100 на панелі комп'ютера WattRate® TFT. Для налаштування потрібно повернути ручку на необхідну кількість градусів (при повороті звучить характерний звук). Ця високоточна і наочна конструкція дозволяє користувачеві моментально вибрати потрібний опір.

 • Вдосконалене ергономічне кермо

  Кермо має ергономічну форму з красивими вигинами, виконане з використанням м'якого ПВХ. Рама має велику ширину для зручного упору. Також кермо оснащене додатковою парою ріжків для гонок на час і центральним виступом для упору під час легкої їзди. Комп'ютер WattRate® TFT вмонтований в тренажер без використання будь-яких проводів, що зручно вписує комп'ютер на передню панель.

 • Двоскладовий ремінний привід (зубчасті ремені з Poly-V)

  З великим коефіцієнтом обертання 1:11 й гібридним ремінним приводом (зубчасті ремені з Poly-V) дана технологія здатна передавати екстремальний крутний момент плавно, генеруючи обертання маховика з надвисокою швидкістю. У комбінації дані характеристики забезпечують високий рівень контакту при кожному натисканні на педалі.

 • Максимальні можливості налаштування велотренажера по висоті і в поздовжньому напрямку

  Максимальні можливості налаштування велотренажера у 4-х напрямках (сідло по висоті, сідло у поздовжньому напрямку, кермо по висоті, кермо у поздовжньому напрямку) забезпечують комфорт і оптимальне налаштування для кожного користувача. Кермо, виготовлене з використанням технології «user assist» (налаштування під користувача), робить налаштування тренажера простішим, безпечнішим і швидше. Стійки сидіння і керма, зроблені з алюмінію, мають меншу вагу, роблячи налаштування більш зручним і безпечним. Зносостійкість матеріалів дозволить тренажеру прослужити довше.

slide image
 • 02Дизайн

 • Комфортне сидіння

  Комфортне сидіння унісекс має елегантний дизайн, що підвищує комфорт користувача під час занять. У центрі сидіння є спеціальне поглиблення, що знижує тиск на найбільш чутливі частини тіла.

 • Дизайн зміщеної рами

  Дизайн зміщеної рами створює ідеальну геометрію для максимальної кількості налаштувань. Q фактор в 155 мм дає відчуття їзди на справжньому велосипеді. Перевага у підвищеній безпеці, комфорті та ефективності кожного натискання педалей.

slide image
 • 03Технічні рішення

 • Прямий вимірювач потужності WattRate®

  Прямий сенсорний вимірювач потужності WattRate® є найточнішим на ринку (похибка становить +/- 1%). Настільки висока точність - це справжній прорив для велоаеробіки.

  Датчик WattRate® знаходиться у трансмісивному вузлі і використовує фотоелементи для прямого виміру зусилля обертання на валу.

 • Система магнітного опору з датчиком положення, яка не потребує обслуговування

  Система магнітного опору ICG розроблена найкращим чином. Не потребує технічного обслуговування і дає користувачеві ширший діапазон рівня опору, скорочуючи експлуатаційний простій і витрати.

  Вбудований датчик положення, розташований на маховику, фіксує положення магніту. Ця технологія, вперше застосована в роботі велотренажера, виводить показники опору всіх тренажером на LCD комп'ютер WattRate®, і крива опору буде однакова на всіх тренажерах.

 • Налаштування сидіння і керма під користувача

  Технологія регулювання стійок ICG дає користувачеві широкий діапазон плавних налаштувань. Кермо з функцією регулювання має меншу вагу для більшої зручності використання і налаштувань. Система дозволяє спортсменові налаштувати тренажер під себе для досягнення великих результатів, а також забезпечує максимальний комфорт користувача.

slide image
 • 04Комп'ютер

 • Комп'ютер WattRate® з TFT монітором

  Комп'ютер WattRate® має яскравий, автономний, повністю інтегрований екран TFT і LED дисплей на лицьовій панелі. Завдяки високій потужності LED індикатора і грамотному дизайну кріплення, яскравий колір, що запалює передню панель, можна побачити з великої відстані і під великим кутом. Це неймовірно ефективна і в той же час універсальна функція, яка виявиться дуже корисною для роботи у різних студіях і кардіо-зонах. П'ять сенсорних клавіш забезпечують швидку і інтуїтивну роботу з комп'ютером навіть під час тренування.

 • Технологія передачі даних Connect

  Тепер за допомогою Bluetooth 4.0 і ANT + ви зможете встановлювати зв'язок між додатками, щоб переглядати і зберігати історію тренувань. У вас є можливість відслідковувати свою роботу.

 • Під час роботи консолі використовується вбудована технологія для передачі даних про тренування на зовнішні пристрої.

  Це дозволить вам встановити зв'язок між велотренажерами і будь-якою цифровою платформою для групових занять, яка встановлена ​​у вашому клубі або на особистому пристрої.

slide image
 • 05Режими тренування

 • Функція швидкого старту

  Почніть тренування одним натисканням кнопки. Ніякого введення інформації - ви просто починаєте рух.

 • Режим тренування з вимірюванням потужності

  Тренування засноване на зусиллях, які ви докладаєте, виміряних у ватах. Введіть інформацію про себе, щоб займатися у своїй персональній системі зон потужності, і встановіть відповідний опір. Вимірювання серцевого ритму проводиться за допомогою ANT +, BLE та інших поясів.

 • Режим тренування з вимірюванням серцевого ритму

  Тренування засноване на вашому серцевому ритмі. Введіть інформацію про себе, щоб займатися у своїй персональній системі зон потужності, і встановіть відповідний опір. Вимірювання серцевого ритму проводиться за допомогою ANT +, BLE та інших поясів.

 • Тест на функціональний поріг потужності - FTP тест

  Тест розроблений для вимірювання фізичної підготовки спортсмена і визначення його персональних 5-ти колірних зон тренування. Кожні 4 хвилини необхідний показник ватт буде підвищуватися на 25 одиниць, і все, що доведеться робити спортсмену - це утримуватися в зеленій зоні якомога довше. Після визначення показника FTP для кожного спортсмена формується його персональна система з 5 зон, які дадуть можливість правильно і точно регулювати навантаження, щоб у підсумку досягти максимальних успіхів.

slide image
 • 06Coach By Color®

 • Займайтеся з Coach By Color®

  Система ICG Coach By Color® уможливлює установку біозворотнього зв'язку з користувачем у реальному часі, використовуючи колір для позначення зон. Система Coach By Color® складається з 5 колірних зон: білої, синьої, зеленої, жовтої і червоної. Зони можуть бути сформовані на основі показників потужності WattRate® або функціонального Порога Потужності (FTP), або серцевого ритму і відсотка максимального серцевого ритму (HRM).

  FTP є межа навантаження, вище якого людина не може виконувати фізичні вправи протягом тривалого часу. Так само, як і в випадку з HRM, після визначення показника FTP для кожного спортсмена формується його персональна система з 5 зон, які дадуть можливість правильно і точно регулювати навантаження, щоб у підсумку досягти максимальних успіхів.

  Запатентований комп'ютер WattRate® оснащений вбудованим кольоровим і яскравим автономним TFT монітором і переднім LED індикатором. Завдяки високій потужності LED індикатора і грамотному дизайну кріплення, яскравий колір, що запалює передню панель, можна побачити з великої відстані і під великим кутом.

 • Для групових тренувань

  Використання програми Coach By Color® у групових заняттях не змінює хід тренування, а підвищує її якість. Coach By Color® - це легкий і веселий спосіб додати у роботу метод вимірювання потужності, який добре впишеться як у вільне, так і заздалегідь сплановане тренування. Програма виведе процес тренування на новий рівень і сприятиме досягненню нових висот - це допоможе клубу утримати клієнтів і придбати нових, що у сукупності збільшить його доходи.

  Працюючи з системою Coach By Color®, користувачі, що займаються, відчують, наскільки глибше вони занурені в хід тренування і наскільки ефективнішою стала взаємодія з інструктором та іншими учасниками. Ці відчуття допоможуть клієнтам швидше досягти поставлених цілей.

 • Для індивідуальних і групових тренувань

  Coach By Color® для індивідуальних і групових тренувань у кардіо-зоні або студії - це ефективний інструмент у руках особистого тренера або інструктора. Зручна система і яскраві кольори перетворять звичайне тренування в абсолютно новий досвід, як для інструктора, так і для клієнтів. В основі ідеї лежить Інтервальне Тренування Високої Інтенсивності (HIIT), яке включає в себе атлетичні протоколи сили, швидкості, витривалості. Прогресивна форма інтервального тренінгу орієнтована на результат і скорочує час занять, даючи можливість клубу працювати з великою кількістю клієнтів і з великим успіхом.

 • Потужний персональний тренер

  Додаток, натхненний професійними спортсменами і розроблений провідними інструкторами ICG®, містить базу безкоштовних тренувань, які допоможуть зробити роботу інструктора ще більш ефективною. Тепер за допомогою Bluetooth 4.0 і ANT + ви зможете встановлювати зв'язок між додатками, щоб переглядати і зберігати історію тренувань.

slide image
 • 07Додаткові характеристики і аксесуари

  • Вбудований подвійний тримач для пляшок
  • Преміальні мобільні молдинги
  • Транспортні коліщатка
  • Рама у вигляді арки
  • Захист всієї рами високоякісним кожухом
  • Збільшені стабілізатори
slide image

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Особливості
Привід Двоскладний гібридний привід із зубчатим ременем з Poly-V
Коефіцієнт передачі приводу 1:11
Колір Рами Матовий грифель
Матеріал рами Сталь
Чохли та захисний кожух Рама повністю
Дизайн рами Зміщена
Стабілізатори рами Збільшені приховані болти і кріпильні деталі
Молдинги для захисту і розтяжки У вигляді молдингів з ділянкою для розтяжки
Ніжки, що налаштовуються 4
Транспортні коліщатка 2
Система опору Магнітна, налаштування за допомогою ручки (300 ° кругова шкала)
Система аварійної зупинки Push (EN-957-10)
Маховик Ззаду, алюмінієвий, рівне розвішування
Q-фактор 155mm / 6.1
Тип шатунів CrMo 172,5 мм / 6.79“
Тип педалей Двосторонні з SPD і «кошиком»
Комп'ютер Комп'ютер WattRate® з TFT монітором
Тип налаштування Важелі
Вали і слайдери Алюмінієві, плавне налаштування під користувача
Кермо Ергономічне, мультипозиційне, м'який ПВХ
Налаштування керма По вертикалі і по горизонталі
Сидіння Оббите спортивне сидіння унісекс
Налаштування сидіння По вертикалі і по горизонталі
Тримач для пляшки Подвійний, на стійці керма
Налаштування під користувача Налаштування рульової системи і сідла
характеристики
Максимальна вага користувача 150 кг
Вага в зборі 54 кг
Розміри в зборі Д132xШ52xВ102 см / 52“x20.5“x40.2“
Гарантія (комплектуючі) 3 роки