Запросити про товар
Силова мультистанція Life Fitness G2 + GLP
Тренажерний комплекс G2 робить силові тренування доступними для користувачів будь-якого рівня підготовки. Система для жиму Variable Arc™ дарує повну свободу у виборі варіантів вправ, гарантуючи високі результати. Ергономічний дизайн зробить кожен рух легким і комфортним. G2 - це концентрат сили, що займає мінімум місця в будинку.
177625 грн.
-
01Особливості
-
- Система для жиму руками Variable Arc™ дає можливість виконання як традиційного жиму від грудей, так і по траєкторії, що сходиться, відомості витягнутих рук (батерфляй), не змінюючи положення тіла;
- Ергономічне розташування ручок диктує правильний кут кисті під час жимів і тяг;
- Магнітні тренувальні карти допоможуть вам швидко налаштувати тренажер і вибрати потрібну позицію для тренування;
- Особливе «стратегічне» розташування осей рухів по дузі дає природне відчуття при рухах з повною амплітудою;
- Зведення рук ідеально відтворює траєкторію відомості з гантелями;
- Величезна різноманітність вправ у компактному виконанні;
- Для тренування м'язів нижньої частини тіла використовуйте додаток для жиму ногами і підйому на носки.
-
02Додаткові аксесуари
-
- Ремінь на литку
- Магнітні картки з вправами (англійською)
- Гриф для тяги зверху, що обертається
- Захист вагового стека
- Гриф для нижньої горизонтальної тяги, що обертається
- Жим ногами/підйоми на носки
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Особливості | |
|---|---|
| Доповнення Жим ногами | Так |
| Знімна/лава, що складається | Немає |
| Тип руху | Задається тренажером |
| Вправи для біцепсів | 3 |
| Вправи для м'язів грудей | 5 |
| Вправи для нижньої частини тіла | 7 |
| Вправи для плечового поясу і спини | 8 |
| Вправи для пресу і косих м'язів живота | 1 |
| Вправи для трицепсів | 3 |
| Вправи на все тіло | 25 |
| DVD з тренуваннями | Немає |
| Книжки і картки з вправами | Так |
| Специфікації | |
|---|---|
| Розміри (Д x Ш x В) | 181 см x 122 см x 211 см |
|
Довжина з Жимом для ніг/Підйомом на носки |
181 см |
|
Ширина з Жимом для ніг/Підйомом на носки |
206 см |
| Вага стека | 73 кг |
| Доважок (опція) | 23 кг |

Додати в обране