Запросити про товар
Силова мультистанція Life Fitness G4
Силовий тренажер G4 гарантує повноцінне і ефективне тренування - при цьому він займає мінімум місця у будинку. Прості принципи регулювання дозволять вам швидко налаштувати тренажер «під себе», а потім - переходити від вправи до вправи, не витрачаючи часу. Продуманий дизайн силового комплексу G4, вивірена біомеханіка траєкторій гарантують вам комфортне повноцінне тренування.
192191 грн.
-
01Особливості
-
- Традиційні рухи за фіксованими траєкторіями;
- Двосторонні руків'я для відомості/розведення рук;
- Магнітні картки з вправами (англійською мовою) допоможуть вам виконувати вправи з правильною технікою;
- Середні руків'я забезпечують навантаження на прес, м'язи рук, плечовий пояс і грудні м'язи;
- Регульоване сидіння дозволяє швидко змінювати кути нахилу для жиму від плечей, горизонтальних вправ на жим від грудей і п'яти варіантів вправ на похилий жим від грудей;
- Для розвитку м'язів нижньої частини тіла є доповнення для жиму ногами і підйому на носки.
-
02Додаткові аксесуари
-
- Гриф для тяги зверху
- Гриф для нижньої горизонтальної тяги
- Ремінь для пресу/трицепсу
- Ремінь на литку
- Ваговій стек на 73 кг
- Магнітні картки з вправами
- Кожух для вагових стеків
-
03Опції
-
- Додатковий ваговій стек 24 кг;
- Доповнення для ніг (жим ногами/підйоми на носки).
- Знімна лава
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Особливості | |
|---|---|
| Доповнення Жим ногами | Опціонально |
| Знімна/лава, що складається | Немає |
| Тип руху | Задається тренажером |
| Вправи для біцепсів | 3 |
| Вправи для м'язів грудей | 4 |
| Вправи для нижньої частини тіла | 7 |
| Вправи для плечового поясу і спини | 13 |
| Вправи для пресу і косих м'язів живота | 2 |
| Вправи для трицепсів | 4 |
| Вправи на все тіло | 30 |
| DVD з тренуваннями | Немає |
| Книжки і картки з вправами | Так |
| Специфікації | |
|---|---|
| Розміри (Д x Ш x В) | 204 см x 135 см x 214 см |
|
Довжина з Жимом для ніг/Підйомом на носки |
224 см |
|
Ширина з Жимом для ніг/Підйомом на носки |
208 см |
| Вага стека | 73 кг |
| Доважок (опція) | 23 кг |

Додати в обране