Запросити про товар
Силова мультистанція Life Fitness G4 + GLP
Силовий тренажер G4 гарантує повноцінне і ефективне тренування - при цьому він займає мінімум місця в будинку. Прості принципи регулювання дозволять швидко налаштувати тренажер «під себе», а потім - переходити від вправи до вправи, не витрачаючи часу. Продуманий дизайн комплексу G4 і вивірена біомеханіка траєкторій гарантують вам комфортне повноцінне тренування.
241554 грн.
-
01Особливості
-
- Традиційна ричагова технологія Fixed Motion, зазвичай використовувана в комерційних тренажерах у фітнес-центрах, забезпечує точно дозоване навантаження на певні групи м'язів.
- Переходи від вправи до вправи займають мінімум часу.
- Ергономічно прораховані кути сходження руків'я знижують навантаження на суглоби і роблять тренування комфортними.
- Двосторонні руків'я для відомості/розведення рук (вправи прямий і зворотній батерфляй) автоматично регулюють довжину і діапазон руху з відповідно до довжини передпліч користувача.
- Магнітні тренувальні карти допоможуть вам швидко налаштувати тренажер і вибрати потрібну позицію для тренування.
- Тяга середнього рівня забезпечує навантаження на прес, м'язи рук, плечовий пояс і грудні м'язи.
- Регульоване сидіння дозволяє швидко змінювати кути нахилу - від 0 ° (горизонтально) до 30 °, потім до 45 ° і нарешті до 70 ° (для жиму вгору).
- Конструкція сидіння дає можливість повної амплітуди при виконанні розгинання ніг.
- Для ще більшого опрацювання м'язів нижньої частини тіла використовуйте додаток для жиму ногами і підйому на носках.
-
02Додаткові аксесуари
-
- Гриф для тяги зверху
- Гриф для нижньої горизонтальної тяги
- Ремінь для пресу/трицепсу
- Ремінь на литку
- Ваговий стек на 73 кг
- Магнітні картки з вправами
- Кожух для вагових стеків
-
03Опції
-
- Додатковий ваговий стек 24 кг
- Знімна лава
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Особливості | |
|---|---|
| Доповнення Жим ногами | Так |
| Знімна/лава, складається | Немає |
| Тип руху | Задається тренажером |
| Вправи для біцепсів | 3 |
| Вправи для м'язів грудей | 4 |
| Вправи для нижньої частини тіла | 7 |
| Вправи для плечового поясу і спини | 13 |
| Вправи для пресу і косих м'язів живота | 2 |
| Вправи для трицепсів | 4 |
| Вправи на все тіло | 30 |
| DVD з тренуваннями | Немає |
| Книжки і картки з вправами | Так |
| Специфікації | |
|---|---|
| Розміри (Д x Ш x В) | 204 см x 135 см x 214 см |
|
Довжина з Жимом для ніг/Підйомом на носки |
224 см |
|
Ширина з Жимом для ніг/Підйомом на носки |
208 см |
| Вага стека | 73 кг |
| Доважок (опція) | 23 кг |

Додати в обране